Kurumsal

Hakkımızda

"EVERFRESH" Emin Gıda 2002 yılında Soya ürünleri üretmek üzere yola çıkmış, "Doğal Besin Kaynağınız" sloganıyla Türkiye'de GDO'suyla oynanmamış yerli soya fasulyesinden soya ürünleri üretimini ilk başlatan firmalardan biri olma özelliğini taşımaktadır.

Kendine özgü yöntemiyle hiçbir katkı maddesi kullanmadan tamamen doğal olarak ürettiği "EVERFRESH TOFU" damak tadımıza farklı bir  lezzet katmaktadır. Daha sert ve lifli yapıda olan "EVERFRESH TOFU" "Sade", "Kekikli" ve "Baharatlı" olarak bugün, bilinen bazı seçkin restaurantlarda, otellerde, marketlerde, satış sitelerinde ve organik/doğal ürün satan mağazalarda bulunmaktadır.

Vegan dünyasını yakından takip etmekte olan "EVERFRESH" vegan dostlarına da özel ürünler üretme çalışmalarını hızlandırmıştır.

"EVERFRESH"  Türkiye'de ilk defa yerli soyadan "SOYFEE" Soya Kahvesi'ni üretmiş ve bu yeni sağlıklı lezzeti tüketicilerine sunmuştur.

"EVERFRESH" yeni soya ürünleri için AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

"EVERFRESH" soya ürünlerinin yanında yöresel lezzetler de sunmaktadır.  Çekirdeksiz kırma zeytin, soslar, zeytinyağı, salçalar, reçeller ve şuruplar bazılarıdır.